Her Telden Forum

Hoşgeldiniz. Lütfen KAYIT OLUN yada OTURUM AÇIN.
Forum Kurallarını Okumayı Unutmayınız.
yardim@animeturkiye.ncom
Her Telden Forum

Hoşgeldiniz. Lütfen KAYIT OLUN yada OTURUM AÇIN.
Forum Kurallarını Okumayı Unutmayınız.
yardim@animeturkiye.ncom
Her Telden Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Telden Forum

Sitenin güncel durumu için Duyuralara göz atın.

Anasayfa!-_-PORTAL-_-!GaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Modaretör alımı yapılacaktır. Başvurularınızı Duyurular kategorisinde Mod. Alımı adlı konuya yapabilirsiniz.
Forumumuzun Ekleyebileceğiniz MSN Adresi: yardim@animeturkiye.com
Anket
Sizce haftaya pazar hangi tür bi şarkı koyalım?
Rap
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcap28%Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap
 28% [ 7 ]
Pop
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcap20%Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap
 20% [ 5 ]
Rock
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcap28%Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap
 28% [ 7 ]
Techno
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcap4%Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Manga(NuMetal)
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcap8%Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Metal
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcap8%Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Diğer(Lütfen türünü Her Türlü Anketteki "Portal Şarkısı"na belirtiniz.
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcap4%Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 25
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Güncel Duyuru
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPerş. Ekim 12 2017, 14:14 tarafından East-kun

» One Piece Full Sezon İndir
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Tem. 08 2012, 22:00 tarafından maly

» @hotmail.com suz msn alma
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyCuma Şub. 17 2012, 06:35 tarafından danger_26

» Portal Şarkısı
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPtsi Kas. 07 2011, 01:51 tarafından p1p2p4

» Fairy TaiL Türkçe MANGA
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPtsi Eyl. 05 2011, 09:50 tarafından East-kun

» İmzalar By Kaan (İstek Kabul Edilir)
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyC.tesi Ağus. 27 2011, 23:11 tarafından East-kun

» Sims 2 Full Tek Link İndir
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPtsi Ağus. 15 2011, 21:14 tarafından ajankeys

» Sims 3 Full İndir + Alternatif
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyC.tesi Ağus. 13 2011, 05:14 tarafından iremmm

» Toradora
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyC.tesi Ağus. 06 2011, 03:01 tarafından East-kun

Galeri
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Empty
En iyi yollayıcılar
Admin-Umut
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcapKadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Voting_barKadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap 
East-kun
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_lcapKadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Voting_barKadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Vote_rcap 
TheKiller
Hitsugaya Toushirou
Kızıl Pislik
IIDarknessII
karabocugum
pinar_pino_99
SpongeBob
MissDavis
Bu Kadar Süre Konuğumuz Oldunuz:
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Anigif11DakikaKadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Sny210Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Sny10Saniye
Facebook Grubumuz
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Facebookbr
Kaç kere tıklandık?
okey

Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13

4 posters
YazarMesaj
Admin-Umut
Admin
Admin
Admin-Umut

Özel Yazı : Adminastrator!
Kullanıcı Tecrübesi : 2137588107
+Rep : 87990

Puanlar
Kullanıcı Gücü::
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Imgleft17000/17000Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Emptybarbleue  (17000/17000)
Rep Gücü:
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Imgleft17000/17000Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Emptybarbleue  (17000/17000)

MesajKonu: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 04:47

Efendim buyrun kadınlar ve erkekler hakkındaki gerçekleri görmeye....

- kadın beyni hacim açısından erkek beyninden daha küçük olmasına rağmen, genel kültür ve bilgi birikim konusunda kadınlar erkeklere %3'lük bir fark atmışlardır... ayıptır söylemesi, bu anlamda çoğu kadının erkeğini bozmamak için bilerek "aptal"'ı oynadığı ortaya çıkmış...
- kadınlar birer "ayaklı radar"dır... bu yüzden erkekler onlara yalan söylerken çok zorlanır. kadınlarda "vucut dilini, mimikleri, cümlelerin alt (gizli) anlamlarını algılayabilme" yeteneği erkektekinin 2 katı olarak belirlenmis... bu nedenle erkekler "söylediğini anlamıyor" diye hiç bir kadını suçlamamalı, anlaşılamamasının nedenini kendi ifade yetersizliğinde aramalıdır...
- erkekler bir kadına kur yaparken sesini alçaltiyor, kadınlarsa yükseltiyor... bu da erkeklerin o sırada kendilerini ne kadar aciz, kadınların ise ne kadar güçlü ve kendine güvenlerini de tam hissettiklerini gösterir...
- kadınlar yüksek sesle konuşmayı ve sesli düşünmeyi seviyor (hem de fazlasıyla), erkeklerse her ikisini de içinden yapmayı tercih ediyor... bu yüzden kadınlar erkekleri "duygusuz bencil yaratıklar" olarak görürken, erkekler de kadınları "sürekli kafa ütüleyen başbelaları" olarak görüyor...
- kadın, problemlerini birlikte olduğu erkeğe açınca kendini daha rahatlamış hissediyor... bu yüzden sürekli konuşma çabası içinde... erkek ise, kadından duymak istediği şeyi duyamayacağını biliyorsa hiç konuya bile girmiyor... bu yüzden daha çok tv izlemeye ve gazete okumaya odaklanmış durumda...
- konuşmak ve kelimeleri özenle seçmek, erkek beyninde özel bir yetenek olmadığından, kendilerini sözcüklerle ifade etmekte çoğu zorlanır... ah efendim bunu yazarken elimiz titriyor lakin biz demiyoruz ki bunu bilim diyor...
- çoğu kadının erkeğini terketme nedeni ondan somut anlamda fazla sey alamaması değil, erkeğin onun duygularını anlayamadığını düşünmesi...
- kadınlar iletişim kurmak için günde 20.000 kelime, mimik ve jest kullanırken bu sayı erkeklerde sadece 7.000... bu da erkeklerin ne kadar kitap okuduklarının göstergesi....
- erkek derisi kadın derisinden daha ince... bu yüzden kadinların kırışıkları erkeklerden fazla oluyor... bu da demektir ki transseksüeller çok geç yaşlanacaklar... erkekler dokunma duyusunun hassaslığını daha ergenlik çağında kaybediyor... peki o hassasiyet bundan sonra hangi bolgede yogunlasiyor dersiniz??
- bir kadın, ilişkisi iyi gitmiyorsa işine konsantre olamıyor... bir erkek ise işi iyi gitmiyorsa ilişkisine konsantre olamıyor...
- erkekler bir seferde sadece bir tek işi yapabiliyor... mesela yol haritasına bakmak için arabayı kenara çekip radyoyu da kapatıyorlar. kadınların beyni ise "multi tasking" (aynı anda birden çok işlem) yapmaya daha uygun, mesela telefonla konuşurken aynı anda hem tv'deki diziye hem fırındaki yemeğe bakabiliyorlar... ne yazık ki bu da çok doğrudur hatta daha fazlasını yapan becerikli türk kadınları da mevcuttur efendim...
- çogu erkek, 20 dakikalık bir alışveris turunun ardından çok çok hafif yollu bir beyin sarsıntısı geçiriyor. bilindiği üzere kadınlara dokunmasanız hayatlarını alışveriş merkezlerinde geçirebilir....
- sevişmek icin kadinların bir nedene ihtiyaci var, erkeklerin ise sadece bir ortama...
- kadinlar sevdikleri erkekle seks yapmaya doyamıyor... erkeklerse seks yapmaya doyamıyor...
- yeryüzündeki erkeklerin %20'si kadınsı bir beyin yapısına sahip, kadınların %10'u da erkeksi bir beyin yapısına sahip... bu verilerden yola çıkıldığında elde edilen sonuca göre dünyada lezbiyenlerin 2 katı kadar gay bulunmaktadır sayın seerciler....
- kadınlar üstlerini büyük ve dolgun göstermeye çalışır.. erkeklerse altlarını Very Happy
-alıntı-

BİR DİYALOG
Ayni konunun 3 versiyonu...
1- Kadin/Erkek
2- Kadin/Kadin
3- Erkek/Erkek

1.Versiyon Kadin / Erkek:

Bir erkegin hayati nasil karartilir?

Kadin: Saçimi kestireyim mi?
Erkek: Olur.
Kadin: Ama kiyamiyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadin: Canim degisiklik istiyor...
Erkek: O halde kestir.
Kadin: Bana akil vermeyi birak delilere verir gibi.
Erkek: Eger nasil hosuma gittigini bilmek istiyorsan sana
derimki
uzun saçli. Bunu biliyorsun.
Kadin: Beni tanidiginda kisaydi.
Erkek: Ve sana tam olarak ne dedigimi hatirliyorum:
'Ne güzel
olurdun uzun saçla'.
Kadin: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuaföre git ve birak uyuyayim lütfen. Bunu
senden
Allah rizasi için istiyorum.
Kadin: Peki nasil kestireyim? Kat kat mi yoksa perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadin: Bana yakisacagini sanmiyorum çünkü saçim çok düz.
Erkek: Birak perçemli olsun.
Kadin: Çok yorucu.
Erkek: Yordugu zaman tekrar kestirirsin.
Kadin: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadin: Bana güzelim deme!!!!!!!
Erkek:?!?!?!?!!

2.Versiyon Kadin / Kadin:

1.Kadin: Ah sekerim saçini mi kestirdin? Ne kadar güzel
olmussun!!!
2.Kadin: Ay sahi mi söylüyorsun? Ben pek emin olamiyorum. Ay
çok mu kisa oldu acaba...??
1.Kadin: Amaaan ne alakasi var. Benim yüzüm bu kadar genis
olmasa ayni kesimi bende denerdim. Benim su saçim klasik oldu artik
yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.
2.Kadin: Ay yapma Allah askina nesi varmis yüzünün.... Bak
söyle suralarindan kat verdirsen harika olur!! Benim de boynum
uzun olmasa ayni seninki gibi bir model yaptirirdim.
1.Kadin: Ah sekerim sende bir alemsin. Keske benimde boynum
seninki gibi olsa. En azindan su çökük omuzlarimin dikkat çekmesini
engellemis olurdum
2.Kadin: Ayol sen ne diyorsun?.. Senin gibi omuzlari olsun
isteyen bir sürü kiz var... Giydigin her sey sana öyle yakisiyor ki.. Birde
benim su kisa kollarima bak. Omuzlarim seninkiler gibi
olsaydi giydigim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu? Vir vir vir
dirdirdir...

3.Versiyon Erkek / Erkek:
1.Adam: Saçini mi kestirdin?
2.Adam: Evet
1.Adam: Sihhatler olsun abi!..
2.Adam: Sagol...
OLAY BUDUR ! Very Happy Very Happy Very Happy
http://animeturkiye.forummum.com/
HaaCKeeR...!
V.I.P
V.I.P
HaaCKeeR...!

Kullanıcı Tecrübesi : 26467
+Rep : 0

Puanlar
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Imgleft1/17000Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Emptybarbleue  (1/17000)
Rep Gücü:
Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Imgleft1/17000Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 Emptybarbleue  (1/17000)

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 04:52

zaaa kadın miiLLeeTİ DeiLmii
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 04:53

qüsL çaLsma oLms diebiLrz aDmin ama siteye anime hentai*ye çevirmeyeLim xD
Admin-Umut
Admin
Admin
Admin-Umut

Puanlar
Rep Gücü:

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 04:54

sN HéNTai yi NéRDéN BiLioN xD xP
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 04:54

kuLak aLıskanLıqı xD
Admin-Umut
Admin
Admin
Admin-Umut

Puanlar
Rep Gücü:

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 04:55

ve qéYiK BöLüMüNé HéR TüRLü SaÇma KoNu açıLaBiliRR xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 04:56

oqe. aDMin xD
Admin-Umut
Admin
Admin
Admin-Umut

Puanlar
Rep Gücü:

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 04:57

oK co aDmiN BuRDaN KoNuşmaYaLım KoNuYu KiTLiCéM şiMDi xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 05:02

aDMin*Liqe sayqı qösTereLm xD
East-kun
Admin
Admin
East-kun

Özel Yazı : Mukachi.
Kullanıcı Tecrübesi : 2147510147
+Rep : 15014

Puanlar
Rep Gücü:

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 05:04

HaaCKeeR Sana Ö.m göndercektim ama yapaamadığım için burdan sana uyarı yapıyorum.. imzamı Değiştirerek Avatara Koymaya devam edersen Ban Ymn Kaçınılmazdır..
http://animeturkiye.forummum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 05:07

kaqaN ben weRdm avatar*ı soRn oLmasn
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 05:08

bnm aDm yazıo baqaRsn saq üstte senn aDın yazıo.. soRmLuLk bnDe
East-kun
Admin
Admin
East-kun

Özel Yazı : Mukachi.
Kullanıcı Tecrübesi : 2147510147
+Rep : 15014

Puanlar
Rep Gücü:

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPaz Ocak 03 2010, 05:26

Tmm da En azından izin alsın ve Flood yapma bişi ekliceksen düzltten yap ve bişi daha Forum Kurallarını Okumanız Gerekir Adminlerinde Uyması gereken Kural Emeğe Saygı'dır.
http://animeturkiye.forummum.com
TheKiller
Admin
Admin
TheKiller

Özel Yazı : BEN BİR MALIM (Siteye girmediği sürece bu kullanıcının mesajlarında gözükecektir.)
Kullanıcı Tecrübesi : 2165033
+Rep : 1001

Puanlar
Rep Gücü:

MesajKonu: Geri: Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13   Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13 EmptyPerş. Ocak 07 2010, 02:17

Muhahaha Çoq Komiqq

Kadınlar ve Erkekler arasındaki Farklar +13
1 sayfadaki 1 sayfası