Her Telden Forum

Hoşgeldiniz. Lütfen KAYIT OLUN yada OTURUM AÇIN.
Forum Kurallarını Okumayı Unutmayınız.
yardim@animeturkiye.ncom
Her Telden Forum

Hoşgeldiniz. Lütfen KAYIT OLUN yada OTURUM AÇIN.
Forum Kurallarını Okumayı Unutmayınız.
yardim@animeturkiye.ncom
Her Telden Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Telden Forum

Sitenin güncel durumu için Duyuralara göz atın.

Anasayfa!-_-PORTAL-_-!GaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Modaretör alımı yapılacaktır. Başvurularınızı Duyurular kategorisinde Mod. Alımı adlı konuya yapabilirsiniz.
Forumumuzun Ekleyebileceğiniz MSN Adresi: yardim@animeturkiye.com
Anket
Sizce haftaya pazar hangi tür bi şarkı koyalım?
Rap
BLEACH Tanıtım Vote_lcap28%BLEACH Tanıtım Vote_rcap
 28% [ 7 ]
Pop
BLEACH Tanıtım Vote_lcap20%BLEACH Tanıtım Vote_rcap
 20% [ 5 ]
Rock
BLEACH Tanıtım Vote_lcap28%BLEACH Tanıtım Vote_rcap
 28% [ 7 ]
Techno
BLEACH Tanıtım Vote_lcap4%BLEACH Tanıtım Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Manga(NuMetal)
BLEACH Tanıtım Vote_lcap8%BLEACH Tanıtım Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Metal
BLEACH Tanıtım Vote_lcap8%BLEACH Tanıtım Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Diğer(Lütfen türünü Her Türlü Anketteki "Portal Şarkısı"na belirtiniz.
BLEACH Tanıtım Vote_lcap4%BLEACH Tanıtım Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 25
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Güncel Duyuru
BLEACH Tanıtım EmptyPerş. Ekim 12 2017, 14:14 tarafından East-kun

» One Piece Full Sezon İndir
BLEACH Tanıtım EmptyPaz Tem. 08 2012, 22:00 tarafından maly

» @hotmail.com suz msn alma
BLEACH Tanıtım EmptyCuma Şub. 17 2012, 06:35 tarafından danger_26

» Portal Şarkısı
BLEACH Tanıtım EmptyPtsi Kas. 07 2011, 01:51 tarafından p1p2p4

» Fairy TaiL Türkçe MANGA
BLEACH Tanıtım EmptyPtsi Eyl. 05 2011, 09:50 tarafından East-kun

» İmzalar By Kaan (İstek Kabul Edilir)
BLEACH Tanıtım EmptyC.tesi Ağus. 27 2011, 23:11 tarafından East-kun

» Sims 2 Full Tek Link İndir
BLEACH Tanıtım EmptyPtsi Ağus. 15 2011, 21:14 tarafından ajankeys

» Sims 3 Full İndir + Alternatif
BLEACH Tanıtım EmptyC.tesi Ağus. 13 2011, 05:14 tarafından iremmm

» Toradora
BLEACH Tanıtım EmptyC.tesi Ağus. 06 2011, 03:01 tarafından East-kun

Galeri
BLEACH Tanıtım Empty
En iyi yollayıcılar
Admin-Umut
BLEACH Tanıtım Vote_lcapBLEACH Tanıtım Voting_barBLEACH Tanıtım Vote_rcap 
East-kun
TheKiller
Hitsugaya Toushirou
Kızıl Pislik
IIDarknessII
karabocugum
pinar_pino_99
SpongeBob
MissDavis
Bu Kadar Süre Konuğumuz Oldunuz:
BLEACH Tanıtım Anigif11DakikaBLEACH Tanıtım Sny210BLEACH Tanıtım Sny10Saniye
Facebook Grubumuz
BLEACH Tanıtım Facebookbr
Kaç kere tıklandık?
okey

BLEACH Tanıtım

3 posters
YazarMesaj
Admin-Umut
Admin
Admin
Admin-Umut

Özel Yazı : Adminastrator!
Kullanıcı Tecrübesi : 2137588107
+Rep : 87990

Puanlar
Kullanıcı Gücü::
BLEACH Tanıtım Imgleft17000/17000BLEACH Tanıtım Emptybarbleue  (17000/17000)
Rep Gücü:

BLEACH Tanıtım Empty
MesajKonu: BLEACH Tanıtım   BLEACH Tanıtım EmptySalı Ara. 29 2009, 01:23

Shinigamiler, yani ölüm tanrıları, ruhsal güçlerini kullanabilen özel insanlardır. Bir shinigaminin dünyadaki görevi kötü ruhları temizlemek ve iyi ruhları cennete göndermektir...

Kurosaki Ichigo,15 yaşında bir lise öğrencisidir. Onu diğer insanlardan farklı kılan özelliği ruhları görüp konuşabilmesidir. Bir sabah, arkadaşı olan bir hayaleti ziyaret ederken korkunç bir ruhla karşılaşır ve kovalanmaya başlarlar. Ancak ortaya gizemli, karalara bürünmüş bir kız çıkar ve elindeki kılıçla(zampaktoyla) kötü ruhu yok edip kendi de kayıplara karışır.

Ichigo, o akşam sabah olanları düşünürken camından içeri aynı kız girer. Kızın gelişinin tek sebebi yakınlarda kötü bir ruhun varlığını hissetmesidir, ama Ichigo'nun kendisini görebildiğini fark ettiğinde ona kendisinin bir shinigami olduğunu söyler ve ruhlar hakkında bilgi verir. Onlar konuşurken alt kattan gürültüler gelir ve gidip baktıklarında dev bir ruhun duvarı parçalayıp Ichigo'nun kız kardeşini yakalamış olduğunu görürler.

Bunun üzerine çok sinirlenen Ichigo, ruha patavatsızca kafa tutar, ancak shinigami Ichigo'ya gelecek olan darbeyi kendi üzerine alır. Aldığı yarayla savaşamayacak hale gelen shinigami, Ichigo’ya bir öneri sunar, ailesini korumak için ona kendi shinigami güçlerini aktaracaktır. Ichigo bunu kabul eder, ancak beklenmedik bir şey olur. Ichigo'nun ruh enerjisi o kadar güçlüdür ki, shinigaminin bütün güçlerini emmekle kalmaz, zampaktosu korkunç bir boyuta ulaşır. O kız gününün yarısını vermek ister ama Ichigo hepsini alır. Kızın şaşkın bakışları altında kötü ruhu kolayca yok eden Ichigo'nun hayatı artık tamamen değişmiştir...

Bleach'te shinigamiler Soul Society denen dünyada yaşarlar...

Ichigo Kurosaki
15 yaşında, turuncu saçlı bir lise öğrencisidir. Hayaletleri görebilme ve onlara dokunabilme yeteneğine sahiptir. Çok agresif bir yapısı vardır, çoğu insan yüzünden korkmaktadır. Ichigo küçükken annesini kaybetmiştir. Annesinin ölümünden kendini sorumlu tutar ama Shinigami olduktan sonra annesini öldüren bir Hollow(Kötü Ruh) olduğunu öğrenir ve Shinigamilik görevini uzatmak ister.
Herhangi bir resmi shinigami rütbesi taşımamasına rağmen Ichigo’nun kabiliyetleri, seçkin bir shinigami kaptanının seviyesinde dövüşebilecek kadar büyüktür. Aizen ve Urahara'ya göre Ichigo’nun en şaşırtıcı yeteneği onun gelişme hızıdır: gelişmiş tekniklerin temel kontrolünü kavramak bir başkası için haftalar veya aylar alabilecekken onun için sadece günler alır. Örneğin, zanpakutōsunun son salım(ban kai)ını, Urahara’nın icat ettiği özel bir yöntemin yardımıyla üç günde öğrendi. Normal bir shinigami için aynı oranda başarı, yüzlerce yıllık dövüş deneyimi ve ilave özel eğitim için en az on yıl gerektirir. Ayrıca, Yoruichi’den eğitim alırken anlık adımlarda yani flaş adımlarda ustalaşır.

Rukia Kuchiki
Bleach’te en önemli karakterlerden biridir. Rukia Jūshirō Ukitake emri altındaki 13. Bölükte bir shinigamidir. Normal bir lise öğrencisi olan Ichigo Kurosaki ile tanışır ve olaylar dizisi ile Ichigo, Rukia'nın güçlerini alır. Daha sonra mecburiyetten Ichigo'nun evinde kalmak ve shinigami görevini Ichigo'ya devretmek zorunda kalır. Tōshirō Hitsugaya’nun son zamanlarda yerine geçmesine rağmen Shonen Jump dergisinin anketlerinde devamlı olarak ikinci seçilen en popüler Bleach karakteridir.
Bir kadın shinigamidir. Güçleri geri gelene kadar Ichigo’ya Shinigamiliği öğretmektedir. Düşünmeden hareket etmez. Evlat edinilmiştir çok kaba biridir. Yaklaşık 100 yaşında hatta daha büyük olduğu gösterilmiştir. SS’den normal yaşama geldiğinde yabancılık çeker çoğu şeyi bilmez. SS’de Edo Devri hâkimdir ve modern Tokyo'nun gelişmiş yaşam şekline başlarda uyum sağlayamamıştır. Örneğin meyve suyu kutusunu açmada bile başarısız olmuştur. Çizimleri kötüdür, Ichigo çizimlerine hakaret ettiğinde Ichigo'ya vurur. Kaba biri olmasına rağmen gerektiğinde yaşından dolayı bilgece tavırlarda bulunur. Yumurta ve salatalığı ve en çok tavşanları sever. Ichigo'ya bir olayı anlatırken genelde resim çizerek bunları anlatmaya çalışır. Ichigoya güçlerini vermesi ve dünyada uzun süre kaldığı için Ölüm cezasına çarptırılmıştır. Ichigo onu kurtarmak için harekete geçmiştir.

Orihime Inoue
3 yıl önce abisini kaybeden tatlı ve masum kişiliği olan bir kızdır. Abisi öldükten sonra yalnız yaşamaya başlar. En yakın arkadaşı Tatsuki her zaman onu korumaktadır. Ichigo’nun sınıf arkadaşıdır ve ondan kendisine geçen ruh enerjisi sayesinde bazı güçleri oluşmuştur. Ayame,Baigon,Hinagiku,Lily,Shuno,Tsubaki onu koruyan, saldırı ve savunma yapan perileridir.Aynı zamanda iyileştirme gücüde vardır.Bariyer kurabilir ve kaldırabilir.Oldukça büyük güçlere sahiptir.Sınıfta akıllı biridir.Arkadaşlarını çok derinden sever ve savaş esnasında onlara elinden gelen yardımı yapar. Onların yaralarını iyileştirir. Ichigo’ya âşıktır ama Ichigo henüz bunu bilmemektedir.
Karakura şehrinde yaşamaktadır. Tite Kubo Orihime'nin yüz çiziminde çok zorlandığını ve çizimini Ichigo'ya göre uyarladığını 2004 yılındaki bir röportajında söylemiştir. 2001–2004 yılları arası Erre dergisinde Tite Kubo tarafından model olarak kullanılmıştır. Rukia’yı kurtarmaya gidenlerden biridir.
Orihime’nin güçleri kendini Shun Shun Rikka Shun Shun Rikka (Amberçiçeği Kalkanının Altı Çiçeği) olarak gösterir; altı peri benzeri yaratık hareket etmedikleri zaman saç tokalarının (altı taçyapraklı çiçek şeklinde iki toka, her bir peri için iki yaprak) içinde yaşarlar. Altı perinin çeşitli birleşimleri ile Orihime sonucu inkâr ederek reddetme veya çeşitli şekillerde olayları çözme, bozma gücüne sahip olur. Bu güç saldırı, savunma veya iyileştirme (birleşime göre değişir) için kullanılabilinir. Orihime’nin ruh hali, güçlerinin etkinliğini doğrudan etkileyebilir. Şüphe veya endişe gibi duygular onları zayıflatırken inanç onları güçlendirir.

Spoiler:

En son uMuLéé tarafından Paz Ocak 03 2010, 00:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://animeturkiye.forummum.com/
oramakomaburamako
V.I.P
V.I.P
oramakomaburamako

Kullanıcı Tecrübesi : 36385
+Rep : 0

Puanlar
BLEACH Tanıtım Imgleft1/17000BLEACH Tanıtım Emptybarbleue  (1/17000)
Rep Gücü:
BLEACH Tanıtım Imgleft1/17000BLEACH Tanıtım Emptybarbleue  (1/17000)

BLEACH Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: BLEACH Tanıtım   BLEACH Tanıtım EmptyÇarş. Ara. 30 2009, 00:46

güzel
TheKiller
Admin
Admin
TheKiller

Özel Yazı : BEN BİR MALIM (Siteye girmediği sürece bu kullanıcının mesajlarında gözükecektir.)
Kullanıcı Tecrübesi : 2165033
+Rep : 1001

Puanlar
Rep Gücü:

BLEACH Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: BLEACH Tanıtım   BLEACH Tanıtım EmptyC.tesi Ocak 23 2010, 22:42

Güzel Paylaşım xD

BLEACH Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 07-Ghost Tanıtım
» Kurosaki Ichigo Tanıtım
» Silk Road Online Tanıtım
» Bleach Short Film AMV
» Bleach Açılış Şarkıları