Her Telden Forum

Hoşgeldiniz. Lütfen KAYIT OLUN yada OTURUM AÇIN.
Forum Kurallarını Okumayı Unutmayınız.
yardim@animeturkiye.ncom
Her Telden Forum

Hoşgeldiniz. Lütfen KAYIT OLUN yada OTURUM AÇIN.
Forum Kurallarını Okumayı Unutmayınız.
yardim@animeturkiye.ncom
Her Telden Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Telden Forum

Sitenin güncel durumu için Duyuralara göz atın.

Anasayfa!-_-PORTAL-_-!GaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Modaretör alımı yapılacaktır. Başvurularınızı Duyurular kategorisinde Mod. Alımı adlı konuya yapabilirsiniz.
Forumumuzun Ekleyebileceğiniz MSN Adresi: yardim@animeturkiye.com
Anket
Sizce haftaya pazar hangi tür bi şarkı koyalım?
Rap
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcap28%Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap
 28% [ 7 ]
Pop
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcap20%Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap
 20% [ 5 ]
Rock
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcap28%Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap
 28% [ 7 ]
Techno
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcap4%Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Manga(NuMetal)
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcap8%Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Metal
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcap8%Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Diğer(Lütfen türünü Her Türlü Anketteki "Portal Şarkısı"na belirtiniz.
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcap4%Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 25
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Güncel Duyuru
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyPerş. Ekim 12 2017, 14:14 tarafından East-kun

» One Piece Full Sezon İndir
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyPaz Tem. 08 2012, 22:00 tarafından maly

» @hotmail.com suz msn alma
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyCuma Şub. 17 2012, 06:35 tarafından danger_26

» Portal Şarkısı
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyPtsi Kas. 07 2011, 01:51 tarafından p1p2p4

» Fairy TaiL Türkçe MANGA
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyPtsi Eyl. 05 2011, 09:50 tarafından East-kun

» İmzalar By Kaan (İstek Kabul Edilir)
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyC.tesi Ağus. 27 2011, 23:11 tarafından East-kun

» Sims 2 Full Tek Link İndir
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyPtsi Ağus. 15 2011, 21:14 tarafından ajankeys

» Sims 3 Full İndir + Alternatif
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyC.tesi Ağus. 13 2011, 05:14 tarafından iremmm

» Toradora
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyC.tesi Ağus. 06 2011, 03:01 tarafından East-kun

Galeri
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Empty
En iyi yollayıcılar
Admin-Umut
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcapMetin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Voting_barMetin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap 
East-kun
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_lcapMetin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Voting_barMetin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Vote_rcap 
TheKiller
Hitsugaya Toushirou
Kızıl Pislik
IIDarknessII
karabocugum
pinar_pino_99
SpongeBob
MissDavis
Bu Kadar Süre Konuğumuz Oldunuz:
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Anigif11DakikaMetin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Sny210Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Sny10Saniye
Facebook Grubumuz
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Facebookbr
Kaç kere tıklandık?
okey

Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar

3 posters
YazarMesaj
Admin-Umut
Admin
Admin
Admin-Umut

Özel Yazı : Adminastrator!
Kullanıcı Tecrübesi : 2137588107
+Rep : 87990

Puanlar
Kullanıcı Gücü::
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Imgleft17000/17000Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Emptybarbleue  (17000/17000)
Rep Gücü:
Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Imgleft17000/17000Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar Emptybarbleue  (17000/17000)

MesajKonu: Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar   Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyCuma Ocak 01 2010, 23:27

Metin2 sizi fantastik doğu dünyasına götürür. Bir dövüş sanatları ustası olun ve Ejder Tanrısının müttefiği olarak toprağı zehirleyen Metin Taşlarının kötü etkisine karşı savaşın. Üç imparatorluktan biri için vahşi savaşlara katılın, toprakları fethedip değerli eşyalar kazanın ve kıtanın yeni İmparatoru olun. Kaderiniz sizin elinizde!
Metin-2 - Doğuya Has Macera MMOG

* Sayısız maceracı ve birbirinden cesur savaşçının beklediği büyük bir kıta.
* Katılabileceğiniz üç düşman imparatorluk.
* Savaş; toprak ve onur için, yürüyerek yada at sırtında!
* Bir şatonun lordu olun ve kendi surlarınızı loncanızla birlikte inşa edin!
* Bir dövüş sanatı öğrenin ve sayısız yıkıcı özel yeteneklere kavuşun!
* Bir zanaat öğrenin ve eşyalarınızı geliştirin!

Videolar(DailyMotion olduğu için geç açılabilir ve takılabilir)
Dans Şov Very Happy

Suraların gücü

Sarı-Kırmızı Kapışma

Savaşçı Beyaz yeminli kesiyor(eziq video :P)

En son uMuLéé tarafından Paz Ocak 03 2010, 00:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://animeturkiye.forummum.com/
East-kun
Admin
Admin
East-kun

Özel Yazı : Mukachi.
Kullanıcı Tecrübesi : 2147510147
+Rep : 15014

Puanlar
Rep Gücü:

MesajKonu: Geri: Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar   Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyC.tesi Ocak 02 2010, 06:15

Hiç semiom şu M2 yi
http://animeturkiye.forummum.com
TheKiller
Admin
Admin
TheKiller

Özel Yazı : BEN BİR MALIM (Siteye girmediği sürece bu kullanıcının mesajlarında gözükecektir.)
Kullanıcı Tecrübesi : 2165033
+Rep : 1001

Puanlar
Rep Gücü:

MesajKonu: Geri: Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar   Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar EmptyÇarş. Ocak 06 2010, 05:08

Olsun ben yinede indirmek isteyenler için link'i vereyim
Spoiler:

Metin 2 Kısa Tanıtım & Videolar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BLEACH Tanıtım
» 07-Ghost Tanıtım
» Kurosaki Ichigo Tanıtım
» Silk Road Online Tanıtım